Karrier

A több mint 130 éves múlttal rendelkező vállalatunk – a német Vorwerk –  mára 76 országban jelenti ügyfelei számára a minőséget. A Vorwerk a prémium kategóriás termékek közvetlen értékesítésének világpiacán termék kategóriájában világelső. Ügyfeleink, társadalmi és környezetvédelmi vállalásaink mellett mi kollégáink jövőjét is fontosnak tartjuk. Magyarországon most induló piacnyitásunkhoz megye, és járás alapú területi felosztással keresünk az Ön lakhelyén is az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidős munkatársakat, akik az általunk nyújtott minőséget képviselik munkájukkal:

Feladatok

  • Cég kizárólagos képviselete adott területen
  • Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel és kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Értékesítés
  • Piackutatás, beszámoló készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos fellépés
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Eredményorientált személyiség
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Saját autó

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Ügyfélkezelésben jártasság
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó prezentációs készség
  • Hitelközvetítői, biztosítási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munka-magánélet egyensúly
  • Magas kereseti lehetőség
  • Választható heti, havi bérrendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, támogató légkör
  • Szakmai képzések
  • Rugalmasság
  • Bónuszok, utazási lehetőségek

Munkavégzés helye: országos

Jelentkezés: önéletrajzzal az allas@vorwerk.hu email címen, vagy az alábbi űrlap kitöltésével!

Vezetéknév*

Keresztnév*

Születési idő*

Lakhely (város)*

Mobil szám*

Email cím*

Nettó fizetési igény*

Saját autója és jogosítványa van?*
vannincs

Értékesítési tapasztalata van? Kérjük, válasszon!*

Ha van értékesítési tapasztalata, kérjük, nevezze meg, melyik cég(ek)nél szerezte.

Önéletrajz feltöltése*

Pin It on Pinterest