Oldal kiválasztása

CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ

Ismerje meg a Vorwerk világát!

A világ nagy, de számunkra nem elég nagy, mert még hosszú utat kell megtennünk. Célunk, hogy a lehető legtöbb embert inspiráljuk olyan termékekkel és szolgáltatásokkal, amelyek javítják mindennapi életüket.

Csatlakozzon csapatunkhoz és ismerje meg a tisztaság új korszakát.

Miért csatlakozzon hozzánk?

   Ha egyre gyakrabban érzi valóságos mókuskeréknek a jelenlegi munkahelyét, érdemes megfontolnia, hogy valami újba vágjon és végre a maga ura legyen.

   Ha hisz abban, hogy az embereknek maguknak kell figyelniük a környezetük és otthonuk tisztaságára.

    Ha szereti maga irányítani az életét, tervezni és megvalósítani a céljait.

    Ha szeretné tudni, hogy szabadulhat meg az allergiától, kiütésektől.

    Ha szeretne több időt tölteni a családjával.

    Ha tisztában van azzal, hogy a szabad időbeosztás nem azt jelenti, hogy nem is kell munkát végezni.

    Ha fontos az Ön számára a határozott élettervezés, igényes háztartás, tudatos vásárlás, és nem utolsó sorban az valódi minőség.

Amit cégünk kínál

Tradíció

A Vorwerk egy hagyományokkal és történelemmel rendelkező családi vállalkozás. A wuppertali 1883-as alapításunk óta folyamatosan ösztönözzük munkatársainkat a szabad gondolkodásra és az úttörő szellem révén a hagyományos határok feszegetésére.

Egyensúly a munka és a család között

Az elégedett és motivált tanácsadókat soha nem szabad magától értetődőnek tekinteni – hiszen ők a kulcsai a vállalat sikerének. Az egészséges munka és magánélet közötti egyensúly megteremtése érdekében át kellett gondolnunk a vállalati struktúrákat.
Az eredmény? A személyes képzési lehetőségek növekedése, az optimális munkaidő-modellek és a munkatársak egészségi és családi életét támogató ajánlatok széles köre.

Innováció

Ha a kitaposott ösvényen jár, akkor nem biztos, hoy eléri a célját.
Nálunk, ahol a friss ötletekre és az innovációra termékeny légkör arra törekszik, hogy javítsa ügyfeleink mindennapi életét, akik büszkeségünkön osztoznak, amikor elolvassák a „Made by Vorwerk” szavakat.

Személyes fejlődés és tanulási lehetőség

A kölcsönös támogatás kiemelt prioritás a Vorwerknél. De nemcsak egymásnak segítünk, hanem a legjobbat hozzuk ki egymásból! Támogatjuk tanácsadóink tehetségének fejlődését és erősségeit mind szakmai, mind személyes képzések keretein belül.

Milyen az igazi Koboldogság?

Hallgassa meg kollégáink véleményét!

Nemcsak jövedelem, hanem közösség, élmények és vidám pillanatok várják!

Ön a legfontosabb!

Tanácsadóink cégünk legfontosabb szereplői, vásárlói kapcsolataik kiépítésével és fenntartásával maguk képezik a Quality Direct Kft. alapját.

Folyamatos képzések

Kobold tanácsadóként folyamatos képzésben részesül, részt vehet eseményeinken, kiállításainkon, valamint csoportvezetői segítséget kap.

Tanácsadói feladatok

Tanácsadóként ismertesse akár az ügyfelek otthonában ezt a forradalmian új termékcsaládot!

Extra juttatások

Kiélheti a tisztaság iránti szenvedélyét teljes munkaidős vagy részmunkaidős jövedelemszerzéssel, ezáltal részt vehet remek promóciókon, vagy akár ösztönző utazásokon.

Élje át Ön is a Kobold életérzést!

Kérdések

Helyileg hol fogok dolgozni?

A munkavégzés helye rugalmas, országos. A folyamatos támogatást pedig a lakóhelyéhez legközelebbi regionális irodánkból fogja megkapni.

Milyen feladataim lesznek?

• A Vorwerk Kobold Magyarország kizárólagos képviselete.
• Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel és kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel.
• Értékesítés.
• Piackutatás, beszámoló készítése.

Hogyan döntsek?

• Szeretne rugalmas munkarendben dolgozni?
• Szívesen tanulna valami újat, amit másokkal is megosztana?
• Szívesen kipróbálna új technológiákat, berendezéseket úgy, hogy közben pénzt is keres vele?
• Szeretne egy motiváló, kreatív csapat része lenni?
• Valódi minőséget szeretne képviselni?

Ha bármelyikre igen a válasza, a Kobold csapatában a helye!

Mik az elvárások?

• Legalább középfokú végzettség
• Magabiztos fellépés
• Kitűnő kommunikációs képesség
• Eredményorientált személyiség
• Tulajdonosi szemlélet
• Jogosítvány

Mit kínál cserébe a cég?

• Munka-magánélet egyensúlya
• Magas kereseti lehetőség
• Hosszútávú munkalehetőség
• Karrier lehetőség
• Barátságos, támogató légkör
• Szakmai képzések
• Rugalmasság
• Bónuszok, utazási lehetőségek

Hogyan jelentkezhetek?

Jelentkezését elküldheti az oldalo található “JELENTKEZÉS” gombra kattintva vagy küldje el nekünk fényképes önéletrajzát az allas@vorwerk.hu e-mail címre.

Pin It on Pinterest